Yönetim Kurulu Başkanı
Denizin, Deniz Yaşamının, Mavinin ve Doğanın Sevdalıları,


1 yıl önce kurulan derneğimiz denizcilik, sualtı ve su üstü olmak üzere yıllardır hayalini kurduğu denizleri yaşatma ve koruma misyonunu başarıyla yürütmeye çalışıyor.  Adalar Denizle Yaşam ve Spor Kulübü Derneği hizmet bayrağını ilk olarak ben üstlenmiş bulunuyorum. Üstlenmiş olduğum bu görevi heyecanla yaşıyorum. Bu benim için büyük bir onur olmakla birlikte aynı zamanda da büyük bir sorumluluk.

Sizlerin desteğiyle daha temiz, daha anlaşılmış, daha koruma altında denizler için çaba göstermek benim görevim. Bu görevi yerine getirirken aşığı olduğum su altı ve üstü yaşamı, denizimim sevdası benim hep yoldaşım olacak. Türkiye de SCUBA (Aletli Dalış) aktivitesi ile denizle en baş başa kaldığınız serbest dalış sporunu da bu değerlerle birlikte sevdirmek amaçlarımdan olacak. ADYSK; bu güne kadar yaptığı başarılı etkinlikleri, farkındalık yaratan çalışmaları ve mücadelesiyle sağlam bir platformda durmaktadır. Etkin ve ses getiren faaliyetleriyle alanında lider bir sivil toplum kuruluşu haline gelecektir. Bundan sonra çalışmalarını, yapacağı ulusal - uluslararası projeleriyle daha da artırarak ve yeni denizlere açılacak, böylece yeni ufuklara ulaşarak, etki alanımızı genişleteceğiz.

Denizine sahip çıkan, deniz yaşamını koruyan ve gelecek yaşama bunu aktarmak için mücadele eden bir toplum olmamız için gerekli seviyeye ulaşıncaya kadar, sizlerle birlikte, yanyana, sadece limanlık havalarda değil her türlü fırtına da ve dalgalarda da birlikte seyir yapmaya, yelken açmaya, deniz altını görmeye davet ediyorum.

Kıymetli büyüklerim, gelecek mirasımız sevgili gençler, derneğimize bugüne kadar maddi, manevi destek veren ve verecek olan herkese teşekkür ederim.

Mavinin derin huzurunda, sizi bekliyoruz...

Volkan NARCI

volkannarci@adysk.org
baskan@adysk.org

www.volkannarci.com