Anasayfa

SİVRİADA MERCAN NAKİL PROJESİ Türkiye de bir ilk olan Mercan Transplantasyon Projesi yapılan basın toplantısı ile Kamu Oyuna duyuruldu.. Deniz yaşamı ve geleceği için son derece önemli ve değerli olan bu proje ile önemli bir adım atılmış olundu..
26.09.2017
Ortak projeler yürüteceğimiz tiyatro ada kuruldu. Tiyatro, sanat ile sporun harmanlanmasını amaçlayan bir oluşum olan tiyatro ada da kaplara katılabilir, spor yapabilir, yoga, plates, dövüş sanatları ve okçuluk gibi bir çok atölyeye katılabilirsiniz...
24.07.2017
Bilindiği üzere, Marmara Denizi, Akdeniz ve Karadeniz arasında geçiş sağlayan önemli bir iç denizimizdir. Marmara Denizi aynı zamanda birçok balık türü için önemli bir geçiş yolu ve balıkçılık alanıdır. Marmara Denizi’nin kuzeyinde yer alan İstanbul Adaları ve çevresi, denizel biyolojik zenginlik açısından önemli türleri barındırmaktadır.
04.07.2017
YENİ YIL MESAJI
29.12.2016
İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri ve İşletmeciliği Enstitüsü nün Türkiye yürütücüsü olduğu Marına Project kapsamında "Kentleşmenin Gölgesinde Denizi Korumak: Adalar Örneği" çalıştayına katıldık.
29.12.2016
 3